درباره ما

ما در تیم استار استیل آماده هستیم تا همکاری های لازم جهت تامین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ، سینک های ظرفشویی، دکوراسیون آشپزخانه ، هودهای آشپزخانه و ... در ابعاد و گریدهای مختلف که تماما از جنس استنلس استیل در بهترین کیفیت این گرید ها در دنیا هستند . قیمت مرجع ورق استیل در ایران گروه فلز ، توان فلز ، فلزات رنگین ، فلز کالا هستند که وارد کننده برندهای برتر ورق استیل در ایران محسوب می شوند.

بدنه این تجهیزات تماما یا در برخی مدل ها به طور تقریبی تا 60 درصد از استنلس استیل 310 یا 321 استفاده شده اند. در کیفیت ورق استیل اولیه همین بس که این ورق ها تمام از شرکت های برتر در سطح دنیا به دست ما رسیده اند.

بعنوان مثال یکی از برندهای برتر ورق بدنه هودها ، سینک های ظرفشویی ، کابینت ها از ورق های تولید شده در شرکت آسرینوکس اسپانیا هستند.

شرکت آسرینوکس اسپانیا برترین شرکت تولید کننده ورق استیل و مشتقات آلیاژهای استنلس استیل است که در انواع مختلف گریدها ابعاد ، کویل ها و لوله ها و سایر مشتقات استاندارد و غیر استاندارد چندین سال است که در سطح دنیا مقام اول را در زمینه های کیفیت ، نوآوری و تنوع در محصولات دریافت کرد.

درباره تیم استار استیل